Єнакіївські шахтарі вибили довгоочікувану зарплату: страйк відмінили

Заборгованості перед єнакієвськими шахтарями більше немає. На банківські картки гірників перераховано гроші.

Страйк шахтарів трудових колективів шахт "Червоний Профінтерн" і "Юний комунар" (м. Єнакієве, Донецька область), запланований на вівторок, 27 липня, скасований з причини надходження на банківські картки гірників сум заборгованості по заробітній платі.

Про це повідомив головний інженер шахти "Юнком" Костянтин Дикун. "Ні, всі акції протесту відміняються - надійшли гроші", - сказав він.

Нагадаємо, напередодні трудові колективи двох шахт ухвалили рішення не підніматися на-гора до тих пір, поки не буде погашена тримісячна заборгованість по заробітній платі. Шахтарі двох шахт "Червоний Профінтерн" і "Юний комунар" останній раз отримували заробітну плату 2 квітня 2010 року. Зупинка робіт по відкачуванню води (єдині роботи наразі в цих шахтах) загрожувала б затопленням міста Єнакієве і його околиць.

Нагадаємо, що гірники вже тиждень погрожували залишитися в лаві після зміни і припинити відкачувати воду із зупинених виробок.

На "Юнком" затоплення підприємства може зруйнувати капсулу з продуктами радіоактивного розпаду (залишилася після експериментального підземного ядерного вибуху в 1979 році, який повинен був "вибити" метан із гірських виробок - ред.). Це призведе до радіоактивного забруднення підземних вод, які у свою чергу рознесуть радіацію по всій Донецькій області.

Читайте також:

Шахтарі погрожують Донбасу екологічною катастрофою через невиплату зарплат

Шахтарі пригрозили затопити батьківщину Януковича

Шахтарі на батьківщині Януковича оголосили безстроковий страйк під землею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: