Єрмолаєв: коаліції не буде

Політолог впевнений, що уникнути дострокових виборів не вдасться, але вони будуть проведені не раніше лютого.

Сьогодні лідер фракції БЮТ у Верховній раді Іван Кириленко заявив, що до вівторка, 18 листопада у парламенті необхідно сформувати нову коаліцію. В разі її відсутності, вважає депутат, дострокові вибори є необхідними.

Цю заяву журналісту ТСН.ua прокоментував президент Центру соціальних досліджень "Софія" Андрій Єрмолаєв.

"Коаліції у парламенті не буде, оскільки рівень недовіри дуже високий", - вважає він. – "Коаліційні формати не з'являться".

Що стосується обрання нового спікера, то політолог впевнений, що його визначать і без коаліції.

"Це (відсутність коаліції – ТСН.ua) не заважає обирати нове керівництво Верховної ради, і це керівництво буде сформовано", - впевнений Єрмолаєв.

Також експерт стверджує, що вибори будуть проведені, але не раніше, ніж у лютому чи березні. А наразі парламент, незважаючи на відсутність офіційної більшості, повинен займатися вирішенням ряду нагальних питань.

"Парламенту нічого не заважає навіть без коаліції підготувати і сформувати бюджет на 2009 рік, підвести підсумки бюджету 2008 року, розглянути питання про можливу реформу самоврядування як елементу боротьби з кризою", - пояснює Єрмолаєв. – "Після цього у грудні цілком можливим є прийняття указу президента про призначення виборів на 2009 рік. Якщо буде прийнято бюджет, то і фінансово це буде забезпечено".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: