ЄС: газова криза закінчена, але спостерігачі залишаються

Європейські спостерігачі поки що залишаються для контролю над поставками газу.

Газова криза закінчена, але поки що європейські спостерігачі залишаються на місцях для контролю над поставками газу, заявив європейський комісар з енергетичних питань Андріс Пібалгс у Страсбурзі, виступаючи в рамках пленарного засідання Європейського парламенту.

"Угоду між Україною й Росією укладено на 10 років, і ми можемо очікувати, що така угода гарантує гарну основу для того, щоб ми не побачили такого роду ситуацію в майбутньому", - сказав він.

"Але я б також хотів підкреслити, що всі спостерігачі від ЄС залишаються на місцях, спостерігаючи за поставками газу", - зазначив Пібалгс.

За словами єврокомісара, щодо питань спостерігачів він написав листи "колегам у Росію й Україну". Крім того, Пібалгс висловився щодо продовження роботи з обома сторонами - російською й українською - постачальником і транзитером.

"Щоб у нас був реальний поділ між поставками газу в Україну та транзит, який йде в ЄС, і що цей транзит у плані фінансів цікавий Україні приносить вигоду країні й дає більше економічних вигод Україні", - сказав єврокомісар.

"Ми будемо працювати над цим питанням, але в основному ми можемо сказати, що газова криза закінчена", - підкреслив він.

Читайте також:

Європа не хоче виділяти Україну з-поміж інших східних країн

Мєдвєдєв не гарантує, що газова криза не повториться

Ющенко: модернізувати нашу ГТС може тільки Європа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: