Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЄС наступного року виділить Донбасу 50 млн євро  - Жебрівський

Гроші підуть на розвиток медицини, освіти та бізнесу.

ЄС планує наступного року виділити для Донецької та Луганської областей 50 млн євро, пише на своїй сторінці у Fаcebook голова Донецької адміністрації Павло Жебрівський.

Він зазначає, що мав зустріч із делегацією Представництв Європейського Союзу та ПРООН в Україні. Під час якої йшлося про подальше співробітництво, зокрема підтримку важливого та масштабного проекту, що допоможе більш якісно обслуговувати пенсіонерів по обидва боки лінії розмежування. Та про необхідність проведення маркетингових досліджень у регіоні, що допоможуть у подальшому використовувати його специфічні особливості.

Також Жебрівський пише, що керівник Програми співробітництва ЄС в Україні Беренд де Гроот повідомив про плани ЄС з наступного року виділити 50 млн євро для Донецької та Луганської областей. Вони будуть спрямовані на програми з децентралізації, розвиток професійно-технічної й вищої освіти та медицини, підтримку малого підприємництва, зміцнення безпекової складової громад.

Нагадаємо, днями Жебрівський розповів, що у зоні АТО гине майже утричі разів більше бойовиків, ніж українських військових. Та назвав три головних місця дислокації на Донбасі російських військових - Сніжне, Донецьк та Луганськ.

ВідеоАхметов економічно контролює Маріуполь – Жебрівський

Залиште свій коментар

Вибір редакції