ЄС не давав Україні грошей

ЄС ніякого рішення щодо виділення українській державі коштів не приймав.

Європейський Союз не приймав рішення щодо виділення Україні 1,7 млрд. євро для боротьби з кризою.
Про це стало відомо під час прес-конференції у представництві Європейської комісії в Києві, присвяченій головуванню Чехії в ЄС.

Зі слів голови представництва Єврокомісії Жозе Мануеля Пінту Тейшейра "така інформація не могла виходити від мене, моїх колег або будь-якого іншого офіційного представника Єврокомісії". 

У свою чергу в Міністерстві закордонних справ України підтвердили, що дійсно ЄС ніякого рішення щодо виділення українській державі коштів не приймав, і пояснили, що виступ президента Франції Ніколя Саркозі в Європарламенті зрозуміли неправильно. 

Як повідомлялося, 16 грудня у Страсбурзі президент Франції Ніколя Саркозі оголосив у посланні до Європейського парламенту намір Європейського Союзу виділити Україні 1,7 мільярда євро для боротьби з фінансовою кризою. Про це повідомив посол Франції Жак Фор. 

Раніше МВФ виділив Україні стабілізаційний кредит Stand-By 16,4 млрд. доларів для подолання наслідків фінансово-економічної кризи. Відповідне рішення прийняла рада директорів фонду на засіданні в 5 листопада 2008.

Читайте також:

Європа не має претензій до України

ЄС: газова війна - це плата за незалежність України

Вся Європа була Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: