ЄС не став обіцяти Україні перспективу членства

За словами глави польського МЗС, є деякі країни-члени Євросоюзу (у тому числі і Польща), які за надання Україні перспективи членства в ЄС, але є й ті, що проти.

Глава МЗС Польщі (яка, нагадаємо, тимчасово очолила ЄС) Радослав Сікорський дав зрозуміти, що на етапі укладання угоди про асоціацію перспектива членства в Євросоюзі Україна надана не буде.

"Не на цьому етапі", - підкреслив Сікорський.

Він наголосив, що  "є деякі країни (члени Євросоюзу - ред.), у тому числі і Польща, які за (надання Україні перспективи членства в ЄС - ред.), але є й ті, що проти".

У той же час Сікорський зауважив, що зараз "Україна вже має більше, ніж мала Польща в аналогічному зближенні до асоціації з Європою".

"Все, що у нас було, це визнання нашої позиції про те, що ми хочемо одного дня стати членом ЄС. Україна має більше цього: на останньому засіданні ради ЄС ми схвалили текст, в якому сказали, що ми інформовані про ваше бажання", - сказав він.

Разом з тим, глава МЗС Польщі підтвердив, що європейська перспектива є стратегічною метою, при цьому, він назвав Україну "демократичною і вільною країною".

Нагадаємо також, Євросоюз не збирається скасовувати візи для українців на час проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Читайте також:

Качинський вважає, що місія Польщі – допомогти Україні увійти у ЄС

Євросоюз вводить обмеження на переміщення в межах Шенгену

Лідери ЄС погодилися прийняти Хорватію в Євросоюз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: