ЄС подумає, як помирити Україну та Росію в газовому питанні

Сьогодні у Брюсселі обговорять газовий конфлікт між Росією і Україною . Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Газовий конфлікт між Росією і Україною і його наслідки для Європи сьогодні обговорять в Брюсселі.

На екстрене засідання зберуться заступники постпредів 27 країн, що входять в ЄС.

Євросоюз стурбований тим, що Москва і Київ не можуть вирішити питання з постачаннями газу. Польща, Угорщина, Болгарія, Румунія минулого тижня заявили, що одержують російське паливо не в повному обсязі. На це ж нарікають країни, що не входять в Євросоюз, - Туреччина і Македонія.

Ситуація ускладнюється і тим, що зараз в багатьох країнах Європи стоять холоди і морози, за прогнозами синоптиків, посилюватимуться.

На засіданні в Брюсселі його учасники, як очієСкується, ухвалять рішення направити до Росії і України своїх експертів. Вони, за даними ІТАР-ТАРС, повинні з`ясувати, як йде транзит газу через українську територію.

Євросоюз не має наміру підтримувати жодну із сторін в газовому конфлікті, раніше попередив віце-прем`єр Чехії Олександр Вондра. Він відзначив: це комерційна суперечка, деталей всіх угод в Європі не знають. Але закликав Москву і Київ якнайшвидше вирішити конфлікт.

Нагадаємо, що напередодні "Газпром" оголосив нову ринкову ціну для України за газ - 450 доларів за тисячу кубів. Раніше вона становила 418 доларів. Київ до цього заявив, що готовий платити за газ удвічі меншу суму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: