ЄС: політика сусідства

Співпраця ЄС із Україною та Азербайджаном в енергетичній сфері є зразковим прикладом для інших країн.

Жозе-Мануеля Баррозу
Сайт президента України
Спільна прес-конференція Жозе-Мануеля Баррозу і Віктора Ющенка 17 квітня 2007 року у Брюсселі.
Співпраця ЄС із Україною та Азербайджаном в енергетичній сфері є зразковим прикладом для інших країн. Про це на конференції, присвяченій європейській політиці сусідства, заявив президент Єврокомісії Жозе-Мануель Баррозу. 

За словами Жозе-Мануеля Баррозу, Єврокомісія продовжує розвивати тісні відносини в енергетичному секторі із країнами-сусідами. І скоро, за зразком України, співробітництво буде посилене із Єгиптом та Алжиром. 

Водночас під час конференції Київ було відзначено і в іншій сфері, а саме - здійсненні поступу на шляху до забезпечення свободи пересування.

“До кінця цього року Молдова та Україна відчують практичний вплив угоди про спрощення візового режиму, яку вони підписали із ЄС”, - сказала єврокомісар з питань зовнішньої політики та політики добросусідства Беніта Феррeро-Вальднер. 

За її словами, ЄС хоче, щоб процедура отримання віз стала більш простою, швидшою та дешевшою. Єврокомісар наголосила, що продовжуватиме переконувати керівників держав ЄС у необхідності цього, щоб слідом за Україною та Молдовою цими перевагами змогли скористатися і інші країни-учасниці політики сусідства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: