ЄС: Росія не повинна втручатися в процес виборів в Україні

Євросоюз повинен демонструвати більш узгоджену політику у відносинах з Росією і навчитися тверезо оцінювати російські політичні цілі.

Майбутні президентські вибори в Україні стануть випробуванням для Європейського союзу, який повинен за допомогою засобів зовнішньої політики забезпечити невтручання Росії в цей процес, вважає депутат Європарламенту Чарльз Теннок.

Про це депутат заявив у статті для української газети Дзеркало тижня.

"Президентські вибори в Україні в січні 2010 року стануть ще одним серйозним випробуванням для ЄС, який шукає шляхи розвитку відносин з Росією. Євросоюз повинен направити Кремлю чітке попередження, що будь-яке втручання в демократичні процеси в таких суверенних і незалежних державах як Україна призведе до серйозних наслідків", - заявив європарламентар.

На думку Теннока, Євросоюз повинен демонструвати більш узгоджену політику у відносинах з Росією і навчитися тверезо оцінювати російські політичні цілі.

"ЄС має зміцнити свою єдність перед російськими провокаціями", - пояснив він.

При цьому Теннок зазначив, що ЄС не має права залишити Україну напризволяще в орбіті впливу РФ.

"Україна безперечно є європейською державою з перспективою можливого отримання членства в ЄС і НАТО, за умови, що такий вибір зроблять її громадяни. Якщо ми справді віримо в демократію, свободу і розширення співтовариства держав-членів ЄС, Європейський Союз не може дозволити собі кинути Україну напризволяще", - заявив Чарльз Теннок.

Читайте також:

Литвин: вибори президента стануть вибором курсу країни

Ющенко попросив діаспору забезпечити чесні вибори президента

Астрологи пропонують провести вибори президента України після 10-го березня

Ющенко заветує закон про вибори президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: