ЄС: Україна не виконала свої зобов’язання перед Європою

Євросоюз не бачить в української влади волі до боротьби з корупцією, вказав і вказує на відсутність реформ в економіці.

Керівництво української держави не виконує зобов’язання перед Європейським Союзом щодо проведення реформ. Про це заявив голова представництва Євросоюзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра.

Тейшейра нагадав, що одразу після Помаранчевої революції чільні українські керівники заявляли про потребу конституційної реформи, щоб краще окреслити повноваження різних гілок влади, але жодного поступу у цьому не було досягнуто.

Представник Євросоюзу також вказав на відсутність реформ в економіці, які би зменшували бюрократичні перешкоди для ведення бізнесу, і брак намагань диверсифікувати українську економіку, яка опинилася залежною від кількох енерговитратних і вразливих до міжнародних криз галузей.

Тейшейра також заявив, що не бачить в української влади волі до боротьби з корупцією.

Нагадаємо, 4 грудня у Києві відбудеться саміт Україна-ЄС, під час якого буде обговорено широкий спектр питань взаємодії нашої країни з Євросоюзом у контексті перспектив повномасштабної інтеграції України до ЄС.

На сьогодні найбільш актуальним питанням порядку денного відносин Україна-ЄС є опрацювання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом на заміну чинної Угоди про партнерство і співробітництво.

Читайте також:

МЗС: Євросоюз готовий підписати угоду про асоціацію з Україною

ЄС розвіяв мрії України про безвізовий режим

Європа: Україна дуже корумпована, і ситуація весь час погіршується

МЗС: Україна може подати заявку на вступ у Євросоюз будь-якої миті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: