ЄС: Україна повинна терміново повернутися до співпраці з МВФ

Єврокомісія закликала Україну не зволікати і повернутися до програми Міжнародного валютного фонду, якщо сподівається на отримання кредитів.

Єврокомісія закликає Україну невідкладно повернутися до співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Про це в Європарламенті заявив європейський комісар з питань зовнішньої політики та європейської політики сусідства Штефан Фюле, який виступив на слуханнях українського питання за дорученням віце-президента Єврокомісії Кетрін Ештон.

"Україна повинна повернутися до програми МВФ невідкладно. Це є також умовою для виділення макрофінансової допомоги (з боку ЄС - ред.)", - сказав він.

Єврокомісар зазначив, що в останні роки в Україні, "на жаль, важливі процеси реформування були вкрай повільними".

Фюле також заявив про необхідність виконання умов МВФ. "Ми очікуємо, що нове лідерство України надасть новий імпульс зусиллям у сфері реформ", - підкреслив Фюле.

Як відомо, виділення четвертого траншу кредиту МВФ у розмірі 3,8 млрд дол. було заплановано на листопад за підсумками третього перегляду програми, однак місія фонду не зробила позитивної заяви про завершення перегляду.

МВФ неодноразово публічно наголошував, що чекає формування консолідованої позиції української влади в питанні реалізації антикризових дій.

Читайте також:

Янукович: новий уряд буде негайно брати кредити за кордоном

Нацбанк попросив МВФ не лякати світ Україною

Глава МВФ вирішив стати президентом Франції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: