ЄС виділить 6 млн євро на новий проект реформи української поліції

Робота буде розпочата у трьох регіонах: Києві, Львові та Харкові. 

Європейський Союз виділить близько 6 млн євро на новий проект реформи української поліції.

Про це повідомив голова Консультативної місії Європейського Союзу Кястутіс Ланчінскас під час зустрічі з міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим, передає прес-служба МВС.

Проект складатиметься з двох частин: перша – це концепція "community policing" (взаємодія поліції із громадою), друга частина – це "сrowd control" (забезпечення громадського порядку). Головний партнер - поліція Швеції, крім того, будуть залучені фахівці з Данії.

Аваков зазначив, що у рамках напрямку "сrowd control" планується створення спеціального поліцейського загону, діяльність якого базуватиметься на принципі деескалації напруги під час масових заходів. За словами міністра, це буде новий немілітаризований поліцейський підрозділ для забезпечення громадського порядку.

Проект "community policing" буде забезпечувати створення сталості структур та поліцейських відділень, зокрема у сільській місцевості. Він включає в себе проведення тренінгів для персоналу та співробітників поліції на всіх рівнях.

Робота буде розпочата у трьох регіонах: Києві, Львові та Харкові. Паралельно у цих пілотних регіонах буде здійснюватися реформа кримінальної поліції та системи ізоляторів тимчасового утримання злочинців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: