ЄС: Євроінтеграція України залежатиме не від відносин з РФ

В Євросоюзі відзначили, що інтеграція України до європейських структур залежатиме від бажання її керівництва здійснювати реформи.

Комісар ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле вважає, що євроінтеграція України залежатиме не від її відносин з Росією, а від готовності керівництва здійснювати європейські реформи.

Про це він заявив на прес-конференції, представляючи оцінку 5-річної реалізації Європейської політики сусідства.

"Ми неодноразово закликали українську владу забезпечити гарні відносини з усіма сусідами. Я думаю, відповідь є в тому, наскільки українське керівництво віддано реформам, тому пакету реформ, який відповідає європейському порядку денному, і наскільки Україна готова реалізовувати цей пакет реформ", - сказав комісар ЄС.

Нагадаємо, що президент України Віктор Янукович після зустрічі з президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу у Брюсселі 1 березня заявив, що для України європейська інтеграція залишається ключовим пріоритетом зовнішньої політики.

"Для України європейська інтеграція - це ключовий пріоритет зовнішньої політики та стратегії здійснення соціальних реформ", - наголосив президент.

Як наголосив президент, на сьогодні пріоритетним питанням у відносинах з Євросоюзом залишається проведення переговорів щодо Угоди про асоціацію одночасно зі створенням зони вільної торгівлі.

Водночас, як сказав Янукович, говорити про строки вступу України до ЄС передчасно. На переконання глави держави, найголовнішим на шляху європейської інтеграції для України є проведення реформ в усіх сферах життя.

 Читайте також: 

Янукович назвав ключовим завданням України інтеграцію в Європу

Янукович визнав важливість НАТО і Європи для України

Грищенко назвав головні пріоритети в європейській політиці України 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: