ЄС згоден з пропозицією Януковича взятися за Крим

В першу чергу було обговорено шляхи реалізації ініціативи Єврокомісії щодо співробітництва в Криму, яка передбачатиме розвиток соціальної інфраструктури, модернізацію туристичної галузі тощо.

У Європейському Союзі згодні з пропозицією президента Віктора Януковича розглядати співробітництво в кримському регіоні як пілотний проект програми "Східне партнерство".

Як повідомили у Департаменті інформації та масових комунікацій Секретаріату Кабінету міністрів, про це в п'ятницю, 16 липня. заявив голова Представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра під час зустрічі з прем’єр-міністром Миколою Азаровим.

Співрозмовники обговорили шляхи реалізації ініціативи Єврокомісії щодо співробітництва в Криму, яка передбачатиме розвиток соціальної інфраструктури, модернізацію туристичної галузі та підвищення інвестиційної привабливості Севастополя і залучення прямих іноземних інвестицій в інфраструктуру міста.

Тейшейра підкреслив, що до реалізації кримського проекту, який у Євросоюзі вважають дуже важливим, уже залучені 13 країн ЄС.

Як відомо, 9 липня президент Віктор Янукович в Києві під час зустрічі з президентом Європейської ради Германом ван Ромпеєм ініціював започаткування і реалізацію пілотного проекту розвитку Криму у рамках розширення співпраці програми Європейського Союзу "Східне партнерство".

"Крим – це перлина не тільки України, це перлина усього світу", - заявив президент України і висловив думку, що цей проект може бути дуже цікавим у рамках співпраці за програмою "Східне партнерство. Це наповнить змістом програму "Східне партнерство", - сказав Янукович.

Нагадаємо, президент Європейської Ради Херман ван Ромпей на спільній з президентом Віктором Януковичем прес-конференції в Києві заявив, що Європейський союз надасть Україні допомогу в розмірі 610 мільйонів євро, після того, як країна оформить угоду з МВФ про кредит у розмірі майже 15 мільярдів доларів.

Також Ромпей зазначив, що сьогодні ЄС співпрацює з Україною в дуже багатьох сферах і найрізноманітніше співробітництво передбачене в рамках програми "Східне партнерство", учасниками якої крім України є Грузія, Молдова, Білорусь, Азербайджан і Вірменія.

Читайте також:

Україна отримає 610 млн євро кредиту від Євросоюзу

Європа виділить Україні 10 мільйонів євро

Євросоюз пообіцяв Україні ще півмільярда євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: