ЄЦ попросив БЮТ не лякати Тернопільщину адмінресурсом

Юрій Чижмар відповів на закид БЮТ про застосування Єдиним центром адмінресурсу під час виборів.

Губернатор Тернопільщини Юрій Чижмар заявляє, що застосування адмінресурсу під час виборів на Тернопільщині "не спрацює". Про це він сказав в ефірі "5 каналу".

Відповідаючи на заяву депутата від БЮТ Андрія Шевченка, про застосування Єдиним центром, список якого очолював Чижмар, адмінресурсу під час виборів до Тернопільської облради губернатор сказав, що адмінресурс мають усі партії.

"Не треба лякати Тернопільщину адмінресурсом, адже він тут ніколи не спрацьовував і не спрацює. І це довів 2004 рік на виборах президента, коли тиснули всі, але Тернопільщина проголосувала так, як вважала за необхідне", - наголосив він.

"Якщо тільки на Тернопільщині адміністративно тиснути на населення – воно однозначно голосує інакше, це є протест", - заявив Чижмар.

"Адмінресурс був у кожній партії. Якщо ми говоримо про цей, нібито негативний, фактор...було і в БЮТ. У них і начальник земельного управління, і начальник КРУ, і голова облради у списках", - сказав він.

Губернатор впевнений, що якщо порахувати кількість чиновників від держави в усіх списках, то в БЮТ було більше чиновників у списках.

"Не треба перетворювати чиновника, або так званий адмінресурс, у "бич божий", якого всі бояться. Це просто такі самі кандидати. Це надумана річ", - зазначив Чижмар.

Чижмар пояснив такі звинувачення з боку БЮТ спробою відігратися за свою поразку на виборах на Тернопільщині, "звинуватити всіх у свої гріхах, а тільки не себе в тому, що вони не працювали з населенням, втратили рівень довіри, вони закрилися в київських кабінетах".

Нагадаємо, раніше депутат від БЮТ Андрій Шевченко в ефірі Шустер Live заявив, що Єдиний центр застосовував адмінресурс під час виборів до Тернопільської облради.

Читайте також:

БЮТ признав свою поразку в Тернополі

Попередні офіційні результати виборів у Тернополі

"Пора": на тернопільських виборах голосували за гроші

БЮТ: на виборах у Тернополі – сотні порушень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: