ЄЦ пояснив, чому БЮТ відмовився від тернопільських виборів

Лідер "Єдиного центру" Ігор Кріль впевнений, що на Тернопільщині міг бути зафіксований крах БЮТ як політичної сили.

Лідер партії "Єдиний центр" (ЄЦ) Ігор Кріль запевняє, що Блок Юлії Тимошенко мав всі шанси не подолати 3% бар’єр на виборах до Тернопільської облради, а тому зійшов з перегонів.

"Блок Юлії Тимошенко мав всі шанси не подолати 3% бар’єр на виборах до Тернопільської облради. І саме цим пояснюється втеча БЮТ із виборчих перегонів", - зазначив лідер "Єдиного центру".

На його думку, тенденція падіння рейтингу БЮТ в області катастрофічна. "Ще рік тому їх підтримувало понад 60% виборців, два тижня тому - трохи більше 10%. А 15 березня на Тернопільщині міг бути зафіксований крах БЮТ як політичної сили. І після цього вони б не змогли хизуватися підтримкою народу, адже було б зафіксовано зневіру громадян до брехливих політиків", - наголосив він.

"Свою поразку БЮТ відтягував всіма засобами: маніпулював судами, погрожував головним опонентам, перешкоджав роботі виборчих комісій. Все це як дві краплі води нагадує сценарій мукачівських виборів 2004 року. І дійові особи ті ж самі: група Медведчука проти патріотичних сил", - наголосив лідер ЄЦ.

При цьому він зауважив, що "зараз ми фактично бачимо той самий фільм, того самого режисера, з тими ж акторами, які лише поміняли партійну приналежність. Тільки тоді Віктор Медведчук працював на Кучму, а тепер він разом із Тимошенко".

"Як і тоді, мета таких чорних схем не змінилася. Основне завдання - напередодні президентських виборів перевірити технології їхнього зриву, якщо результат не влаштовує Медведчука-Тимошенко. Адже вже зараз очевидно - чесно виграти будь-які вибори Тимошенко не зможе", - запевнив Кріль.

Нагадаємо, Блок Юлії Тимошенко відмовився від участі у виборах до Тернопільської облради. БЮТ вважає, що "проведення виборів в Тернополі є порушенням закону, оскільки вони скасовані Верховною радою, судами та мають відповідне роз’яснення Центральної виборчої комісії".

Читайте також:

БЮТ відмовився від виборів у Тернополі

Львівський суд дозволив проводити вибори в Тернополі

Київський суд дозволив проводити вибори у Тернополі

Ющенко звернувся до КС: вибори в Тернополі мають відбутися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: