Євген Корнійчук: Партії повинні дотримуватися законів на виборах

Лідер УСДП Євген Корнійчук закликав усі політсили України дотримуватися законів на місцевих виборах.

Лідер Української соціал-демократичної партії Євген Корнійчук закликає всі політичні сили дотримуватися законів України в день виборів.

"У день голосування всі політичні партії повинні дотримуватися законів України і контролювати підрахунок голосів, не перешкоджаючи роботі територіальних виборчих комісій", - сказав Євген Корнійчук.

Політик зазначив, що всі порушення, які можуть бути зафіксовані в день голосування, повинні бути передані у відповідні виборчі комісії, органи прокуратури та суди.

"У нас дуже часто люблять говорити про фальсифікації, не підтверджуючи факти документами. У демократичній державі все має бути за законом", - підкреслив лідер УСДП.

Євген Корнійчук також звернув увагу всіх політичних сил, що за добу до кінця виборчої кампанії має бути припинена будь-яка агітація за ті чи інші сили, і прибрана вся політична реклама. "Ми повинні поважати виборців і працювати виключно в рамках закону", - підкреслив Євген Корнійчук.

Лідер УСДП нагадав про існування кримінальної відповідальності за порушення виборчого законодавства. Зокрема, ст. 157 Кримінального кодексу України "Перешкоджання здійсненню виборчого права" передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до п'яти років; ст. 158 КК України "Фальсифікація виборчих документів" - до шести років; ст. 158 / 2 КК України "Незаконне знищення виборчої документації" - до п'яти років.

Читайте також:

Євген Корнійчук: система формування тарифів ЖКГ має бути відкритою та зрозумілою для громадян

Євген Корнійчук: підвищення єдиного податку призведе до скорочення кількості підприємців і зростання безробіття

Євген Корнійчук закликає владу скасувати квоти на експорт зерна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: