Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євродепутат опублікувала лист від заарештованого в Криму активіста

Гармс повідомила, що особисто знайома з Мустафаєвим і раніше спілкувалася з ним через відеозв’язкок.

Активіст об’єднання "Кримська солідарність" Сервер Мустафаєв, заарештований у Криму в бахчисарайській "справі Хізб ут-Тахрір", передав листа євродепутату Ребецці Гармс.

Про це сама Гармс повідомила на особистому сайті, пише "Радіо Свобода".

Мустафаєв просить Гармс звернути увагу міжнародної спільноти на політичні переслідування громадян в окупованому Криму.

"Сьогодні понад 115 дітей виховують без батьків, діти залишаються без їхньої турботи і любові. Матері і жінки десятків політв’язнів перебувають під постійним психологічним і емоційним тиском. Очевидно, що безкарність, пов’язана з політичною кон’юнктурою, як у Криму, так і в Україні, безсилля від несправедливості репресій, посіяла думки про безнадію серед декого з нас. Але молоді активісти сповнені сил. Вони впевнені, що полегшення прийде, а брехня зникне", – пише Сервер Мустафаєв.

Гармс повідомила, що особисто знайома з Мустафаєвим і раніше спілкувалася з ним через відеозв’язок. Вона назвала його політичним в’язнем і засудила дії російської влади щодо кримчан. Ребекка Гармс також заявила, що ті, хто "святкує чемпіонат світу в Росії", підтримують авторитарний режим.

"Залишаючись безмовною, ФІФА не тільки порушує власні правила, але і підтримує авторитарний режим за рахунок свободи таких людей, як Сервер Мустафаєв", – написала євродепутат.

21 травня в Криму підконтрольні Росії силовики затримали координатора "Кримської солідарності" Сервера Мустафаєва і кримського татарина Едема Смаїлова. Звинувачення проти них долучили до бахчисарайської справи "Хізб ут-Тахрір" - ісламська партія, яка вільно працює в Україні і Європі, а також в більшості країн світу, але вважається забороненою в Росії. Верховний суд Росії заборонив "Хізб ут-Тахрір" у 2003 році, включивши в список об’єднань, названих "терористичними".

Захисники заарештованих і засуджених у "справі Хізб ут-Тахрір" кримчан вважають переслідування мотивованим за релігійною ознакою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції