Євродепутат: справу Тимошенко треба переглянути

Голова делегації Європейського парламенту у зв'язках з Україною Павел Коваль закликав переглянути судову справу Юлії Тимошенко.

Голова делегації Європейського парламенту у зв'язках з Україною Павел Коваль (група Європейських консерваторів та реформістів, Польща) закликає переглянути справу Юлії Тимошенко.

Як передає власний кореспондент УНІАН в Брюсселі, про це йдеться в його заяві.

"Я б хотів наголосити нашу віру в те, що є негайна потреба зробити всебічний перегляд справи Тимошенко, беручи до уваги всі міжнародні стандарти та процедури, прозорість судового процесу та з повагою до прав підзахисної", - ідеться у заяві Коваля.

Депутат також зазначив, що європейська громадськість уважно стежить за цим судовим процесом.

"Збалансоване рішення цієї справи визначить міжнародний імідж України на роки вперед", - наголосив Коваль.

Він також додав, що українська влада неодноразово висловлювала свої європейські прагнення, які вітаються в Європейському Союзі. Але підтримка демократичних цінностей, таких як стабільність демократичних інституцій, верховенство права, повага до прав людини та прав меншин залишаються єдиним належним шляхом для досягнення мети щодо членства в ЄС.

Нагадаємо, колишнього прем'єра Юлію Тимошенко звинувачують у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році газових контрактів між Україною і Росією. З 5 серпня вона перебуває у СІЗО. Раніше Тимошенко вже неодноразово заявляла, що вважає себе невинною і справу проти неї необхідно закрити у зв'язку з відсутністю складу злочину.

Читайте також:

Freedom House звинуватила Путіна в залякуванні України

Адвокат: Тимошенко посадять мінімум на 7 років

Вища рада юстиції розглядатиме дії судді Кірєєва

Тимошенко оголосила себе непричетною до підписування газових угод

Пшонка заявив, що вина Тимошенко доведена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: