Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євродепутат закликала їхати до Росії не на футбол, а для зустрічі з Сенцовим

У Страсбурзі розглядають резолюцію щодо порушення прав людини у Росії

У Європейському парламенті сьогодні відзначають початок світового Чемпіонату з футболу дебатами про порушення прав людини у Росії, йдеться в ТСН.12.00.

Йдеться, зокрема, про Олега Сенцова та інших політв’язнів. Резолюція, яку у ці хвилини обговорюють у Страсбурзі, містить заклик засудити порушеня прав людини у Росії, які Кремль намагається приховати за ширмою під час проведення Чемпіонату світу з футболу. Зараз триває обговорення порушення прав людей, демократії і верховенства права в Росії. Це питання розглядається на прикладі ситуації політичного в’язня Олега Сенцова.

Зокрема євродепутати наголошують, що сьогодні рівно місяць з того часу, як Олег Сенцов оголосив голодування і сьогодні день відкриття світового Чемпіонату з футболу.

ВідеоУ Європарламенті відзначають початок Чемпіонату з футболу дебатами про порушення прав людини у Росії

У Європейському парламенті сьогодні відзначають початок світового чемпіонату з футболу дебатами про порушення прав людини у Росії. Мова, зокрема, про Олега Сенцова та інших політв’язнів. Резолюція, яку у ці хвилини обговорюють у Страсбурзі, містить заклик засудити порушення прав людини у Росії, які Кремль намагається приховати за ширмою під час проведення Чемпіонату світу з футболу. У Києві, тим часом, активісти зібралися під представництвом Європейського Союзу. Із закликом - бойкотувати Росію.

У Європарламенті відзначають початок Чемпіонату з футболу дебатами про порушення прав людини у Росії

Євродепутат Ребекка Хармс заявила, що з часу Олімпійських ігор Сочі Путін не зробив нічого для миру, лише навпаки. Тому вона закликала не зустрічатися з Путіним і їхати в Росію не на Чемпіонат з футболу, а відвідати місце увязнення Олега.

"Коли Олег Сенцов оголосив голодування місяць тому, режисер сказав, якщо я помру перед Чемпіонатом світу, буде резонанс на користь інших політв'язнів. Наша резолюція - це спроба сприймати ці слова серйозно та підтримати Сенцова", - закликала Хармс.

У найближчу годину тут у будівлі Європарламенту очікують флешмоб на підтримку Олега Сенцова, який організовують працівники європейських інституцій.

Сьогодні ж очікується ухвалення резолюції, в якій міститься прямий заклик негально звільнити Олега Сенцова, а також всіх українських політичних в’язнів. У документі згадується поіменно 70 українців, які зараз перебувають в ув'язненні на території Росії.

ВідеоУ Європарламенті обговорять справу політв’язня Сенцова

У Європейському парламенті сьогодні відзначають початок Чемпіонату світу з футболу дебатами про порушення прав людини у Росії, зокрема у цьому контексті обговорюватимуть справу Олега Сенцова.

У Європарламенті обговорять справу політв’язня Сенцова

Про масові порушення прав людини в Росії говоритимуть сьогодні  і в парламенті Німеччини. Канцлеру ФРН і іншим представникам німецького уряду депутати радять утриматися від поїздок на Чемпіонат світу з футболу в Росії. В іншому разі кожен німецький урядовець має зустрітися з російською опозицією та представниками громадянського суспільства. Ініціаторами обговорення стала фракція партії “Зелені”. Вони критикують проведення Чемпіонату в Росії. На відкриття турніру в Москву німецька канцлер не їде. Присутнім буде тільки колишній канцлер Німеччини, особистий друг Путіна Герхард Шредер.

ВідеоПро масові порушення прав людини в Росії говоритимуть в парламенті Німеччини

Канцлеру ФРН та іншим представникам німецького уряду депутати радять утриматися від поїздок на Чемпіонат світу з футболу в Росії. В іншому разі кожен німецький урядовець має зустрітися з російською опозицією та представниками громадянського суспільства.

Про масові порушення прав людини в Росії говоритимуть в парламенті Німеччини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції