Єврокомісар анонсував запровадження безвізового режиму для України у жовтні

Йоханнес Хан переконаний, що візи для українців ЄС скасує вже в наступному місяці.

Безвізовий режим між Україною і ЄС буде запроваджено вже в жовтні. Про це в понеділок, 19 вересня, в ексклюзивному коментарі Deutsche Welle заявив Йоханнес Хан, єврокомісар з питань розширення.

"Я сподіваюся і я переконаний, що це відбудеться в жовтні. Дуже позитивні сигнали є як з боку країн-членів ЄС, так і з боку Європарламенту. Тому це повинно статися", - сказав він, кажучи про перспективи безвізового режиму для України.

Нагадаємо, раніше Хан вже заявляв, що безвізовий режим з ЄС може бути запроваджений в жовтні. Комітет Європарламенту з закордонних справ вже проголосував за те, щоб якомога швидше скасувати візи для українців.

Більшість делегацій у ЄС готові проголосувати за надання Україні безвізового режиму

Попри лавину переселенців всередині країни через війну, розв'язану Росією, українські мігранти не становлять небезпеки для ЄС. Із мільйона 800 тисяч біженців, які за минулий рік прибули до Європейського союзу, з України прямували менше однієї десятої відсотка. Із такими аргументами спікер українського парламенту відстоював на конференції глав парламентів країн Європи якнайшвидше надання Україні безвізу.

Однак тепер за це має проголосувати ще й увесь Європарламент, а потім підтвердити Єврокомісія.

Законодавчий орган ЄС розгляне дане питання в перший сесійний тиждень жовтня (3-6 жовтня).

Президент Європарламенту пообіцяв сприяння в питанні щодо безвізового режиму для України

За два тижні комітет європарламенту має затвердити остаточну редакцію рішення про безвізовий режим між Україною та ЄС. Про це голова Верховної Ради Андрій Парубій повідомив після зустрічі з президентом Європарламенту Мартіном Шульцом. Той запевнив - зробить усе можливе, аби документ потрапив до порядку денного та здобув підтримку євродепутатів уже на початку жовтня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: