Єврокомісар пообідав з Тимошенко

Юлія Тимошенко зустрілася з представником Єврокомісії Штефаном Фюле і запевнила його, що найближчим часом приїде до Брюсселю.

Єврокомісар Штефан Фюле під час візиту до Києва провів робочий обід з лідером "Батьківщини", екс-прем'єром Юлією Тимошенко.

Під час обіду Фюле висловив свою стурбованість у зв'язку із зростаючим тиском на громадянське суспільство в Україні.

"Повага до верховенства права, прав людини, демократичних принципів завжди були й залишаються ключовими у відносинах Україна - ЄС", - сказав він, цитує прес-служба БЮТ.

За даними прес-служби, єврокомісар також наголосив на неприпустимості вибіркового застосування правосуддя щодо політичних опонентів.

Зі свого боку, Тимошенко подякувала Фюле за підтримку і зауважила, що зміцнення демократії та стратегічний курс на євроінтеграцію залишаються головними пріоритетами для її політичної сили.

Вона також ознайомила єврокомісара з поглядами опозиції щодо реалізації матриці політичних пріоритетів, підготовлених Європейською Комісією.

"У мене вистачить політичної волі і внутрішньої свободи для того, щоб зробити Україну більш демократичною і більш європейською, а наших громадян - більш вільними і заможними", - запевнила Тимошенко.

Вона та Фюле домовилися провести наступну зустріч у Брюсселі у найближчий час.

Як відомо, зараз Тимошенко перебуває на підписці про невиїзд. Її звинувачують за статтею "перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки".

Попри це, Тимошенко ще минулого року запланувала на січень поїздку до Бельгії. Вона має намір відвідати Брюссель на запрошення генерального секретаря Європейської народної партії.

Читайте також:

Янукович пообіцяв Європі "радикальні реформи"

ЄС відмовився зближуватися з Україною без свободи преси та зібрань

Тимошенко зібралася виїхати до Бельгії

Росія та Євросоюз розпочали війну за Україну

ВідеоЄврокомісар пообідав з Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: