Єврокомісар: у взаєминах ЄС та України "є позитивні зміни"

Євросоюз задоволений співпрацею з Україною: "Ми вже не просто обговорюємо можливість підписати угоду про асоціацію - ми активно над цим працюємо".

Штефан Фюле
AFP
Штефан Фюле
Єврокомісар з питань розширення і політики сусідства Штефан Фюле під час зустрічі з головою Ради Міністрів АРК Василем Джарти відзначив, що задоволений розвитком взаємин ЄС з Україною, в тому числі співпрацею з Кримом.

Як повідомляє кореспондент УНН з посиланням на ГУ інформаційної політики РМ АРК, під час зустрічі єврокомісар зауважив, що у взаєминах ЄС та України "є позитивні зміни".

"Ми вже не просто обговорюємо можливість зробити серйозний крок уперед і підписати угоду про асоціацію, створити зону вільної торгівлі - ми активно над цим працюємо", - підкреслив Фюле.

За його словами, "розширення зв'язків ЄС з Україною має великий позитивний вплив на весь регіон Східного партнерства".

Підписання угоди про асоціацію важливо і для Криму, оскільки воно буде мати значення для співробітництва у сфері регіонального розвитку, вважають у Євросоюзі.

"Підбиваючи підсумок сказаному, хочу підкреслити: я щасливий, що у нас продовжується успішна взаємодія з Кримом та з Україною в цілому, що ми приступаємо до конкретного співробітництва", - сказав Фюле.

Єврокомісар також позитивно оцінив діяльність глави уряду Криму, спрямовану на зміцнення міжнаціональної злагоди в Криму.

"Ви не закриваєте очі на цю проблему, ви вирішуєте її. Треба ще багато зробити, але ви правильно ставите питання і наполегливо шукаєте на них відповіді - це варте високої оцінки", - наголосив політик.

Нагадаємо, нещодавно президент Віктор Янукович наголосив, що євроінтеграційний курс залишається незмінним для України.

Читайте також:

Країни Шенгенської зони подвоїли для українців вартість віз

ЗМІ: Україну від ЄС віддаляє режим Януковича та африканські біженці

Україна підготує безвізовий режим і вільну торгівлю з Європою до кінця року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: