Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єврокомісія пообіцяла допомогти Україні в суперечці з "Газпромом"

Також вона підтримуватиме тристоронні переговори між Україною, ЄС і РФ.

Європейська комісія підтримуватиме Україну, аби "Газпром" виконав рішення Стокгольмського арбітражу.

Про це в Міністерстві енергетики заявив гендиректор Директорату з питань енергетики Єврокомісії Домінік Рісторі, передає Уніан.

ВідеоВиконавча служба почала опис та арешт в Україні майна російського монополіста "Газпрому"

Повідомлення про це з'явилось на урядовому порталі. У ньому йдеться про штраф, накладений на "Газпром" Антимонопольним комітетом ще два роки тому за зловживання монопольним становищем на ринку України. Зараз це майже 172 мільярди гривень. І саме у цій справі виконавча служба Мін`юсту почала процедуру арешту активів "Газпрому" - а це майно та акції чотирьох його підприємств.

Виконавча служба почала опис та арешт в Україні майна російського монополіста "Газпрому"

Рісторі додав, що Єврокомісія буде просити обидві сторони дотримуватися рішень арбітражу. Також він заявив, що підтримуватиме проведення тристоронніх переговорів між Україною, ЄС і РФ.

28 лютого 2018 року Стокгольмський арбітраж зобов'язав "Газпром" доплатити "Нафтогазу" понад 4,6 мільярда доларів США за недопоставлені обсяги газу для транзиту, передбачені двосторонніми угодами. Раніше суд підтвердив борг української компанії за поставки газу на суму понад два мільярди доларів США. В підсумку за результатами двох арбітражних суперечок між компаніями щодо поставки й транзиту газу "Газпром" мусить доплатити НАК 2,56 мільярда доларів. 21 березня "Газпром" оскаржив також рішення арбітражу щодо контракту на поставку газу.

Так само на початку березня в "Газпромі" попередили про початок розірвання двосторонніх угод з українською стороною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції