Єврокомісія попереджає, що візовий режим зашкодить Україні

За словами представника Єврокомісії, "цей крок був би сприйнятий, як крок в неправильному напрямку".

Відновлення Україною візового режиму для громадян Європейського союзу може негативно вплинути на переговори про скасування візового режиму між сторонами.

Про це в Брюсселі заявив джерело в Єврокомісії.

За словами представника Єврокомісії, "цей крок був би сприйнятий, як крок в неправильному напрямку і, очевидно, негативно вплинув би на переговори про відміну візового режиму".

Крім того, представник Єврокомісії відзначив, що після перших заяв з боку представників Секретаріату президента про можливість відновлення візового режиму для громадян країн-членів ЄС Єврокомісія розглядала можливість надання офіційного коментаря із цього приводу, проте, оскільки, окрім заяв, ніяких заходів не було вжито, питання вирішили не педалювати.

Україна ввела безвізовий режим з ЄС в 2005 році. З жовтня 2008 року Україна і ЄС ведуть переговори про введення безвізового режиму для українців з боку ЄС.

Раніше Європейська комісія заявила, що в разі відновлення візового режиму для громадян Європейського союзу кількість туристів, що приїжджають з ЄС до України, може зменшитися.

В Єврокомісії також вважають, що повернення Україною візового режиму для громадян ЄС може зменшити фінансові потоки в реальну економіку.

Про те, що Україна відмінить безвізовий режим з Європою найближчим часом, можливо, навіть до 7 травня, заявив заступник розділу Секретаріату президента, представник президента у Верховній раді Ігор Попов.

Читайте також:

Гондурас скасував візи для України

Зняття відбитків пальців полегшить перетин кордону - Держприкордонслужба

Генконсульство Чехії в Україні припинило видачу всіх видів віз

Аеропортом "Бориспіль" три місяці блукає палестинець

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: