Євромайдан готовий розрахуватись за комуналку КМДА, яку відмовився платити Голубченко

Дата публікації
Перегляди
1951
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Євромайдан готовий розрахуватись за комуналку КМДА, яку відмовився платити Голубченко

Протестувальники сплачують компослуги у зайнятих адмінбудівлях / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

Анатолій Голубченко, за твердженням "бютівців", не має права розпоряджатись рахунками будівлі.

Коменданти Майдану попросили Київську міську держадміністрацію виставити рахунки для сплати за ту площу, яку займають учасники мирної акції.

Комендант Будинку профспілок Степан Кубів зауважив, що на сьогоднішній день оплачено близько 1 млн грн за комунальні платежі, енергопостачання, водовідведення, вивезення сміття, щодо забезпечення дровами Майдану, пише УНІАН.

Більш того, сьогодні до кінця дня, максимум завтра в першій половині дня, будуть проведені проплати щодо Жовтневого палацу. Будівля є державним підприємством, тому кошти в розмірі 60 тис. грн. будуть виплачені як спонсорська допомога, адже угоди з Жовтневим немає. Угода з Будинком профспілок продовжує діяти.

Водночас, голова фракції "БЮТ-Батьківщина" у Київраді Тетяна Меліхова вважає заяву в.о. голови КМДА Анатолія Голубченка про рахунки за компослуги КМДА безпідставними та некоректними. Адже будинок по вулиці Хрещатик, 36 знаходиться в оперативному управлінні Київради, а Голубченко, який виконує обов'язки не мера, а голови КМДА, не може вирішувати за Київраду, сплачувати їй комунальні витрати чи ні.

Тим більш, що мітингувальники займають лише фойє першого поверху та колонну залу другого, а інші 9 поверхів навіть не відвідують.

Нагадаємо, виконуючий обов'язки голови КМДА Анатолій Голубченко заявив, що адміністрація не буде сплачувати рахунки за компослуги з моменту захоплення будівлі майданівцями.

Наступна публікація