Європа чекає від Януковича стабілізації в Україні

Європа чекає від нового президента України стабілізації політичної та економічної ситуації та дружніх відносин з Росією.

Європа очікує від нового президента України Віктора Януковича політичної та економічної стабілізації.

Про це заявив депутат Європейського парламенту Міхал Томаш Камінські.

“Думаю, ми не будемо рухатися вперед у відносинах Україна-ЄС без цієї стабілізації. І що б не казали про пана Януковича, тут багато хто, в тому числі і я, сподіваються, що він стане людиною стабілізації ситуації в Україні, і це, на мою думку, дуже важливо зараз”, - сказав депутат.

Він висловив думку, що Янукович під час свого візиту до Брюсселю 1 березня якраз і привіз месидж стабілізації, месидж нормальних відносин з ЄС і нормальних відносин з Росією.

“Можу запевнити: жодна розумна людина в Європі не очікує від України конфліктів з Росією, а навпаки, ми очікуємо, що Україна житиме мирно з Росією. Хоча ми, особливо ті, хто є друзями України, бачили особисто, що дуже часто не з вини української сторони ці відносини були, скажімо так, не найкращими”, - сказав депутат.

Нагадаємо, 1 березня президент Віктор Янукович здійснив свій перший робочий візит до Брюсселя.

Під час візиту Янукович провів низку зустрічей з керівниками інституцій Європейського союзу - з президентом ЄС Германом Ван Ромпеєм, президентом Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу, президентом Європейського парламенту Єжи Бузеком.

Ознаменувався візит президента і черговим конфузом – під час інтерв'ю західним ЗМІ Янукович переплутав Косово з Чорногорією, а Північну Осетію – з Південною.

Читайте також:

Янукович назвав умову вступу України до ЄЕП

Янукович приєднає Україну до Митного союзу Росії, Казахстану і Білорусі

Ющенко: Янукович кинув виклик мільйонам українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: