Європа дискримінує українців?

Депутати місцевих рад заявляють про дискримінацію, що існує в сфері видачі українцям віз для виїзду до європейських країн.

Валерій Саратов
УНІАН
Голова Севастопольської міськради Валерій Саратов заявляє про дискримінацію громадян України з боку Європи.
Депутати українських місцевих рад у Раді Європи заявили протест проти "дискримінації українців у видачі віз для поїздок за кордон”. 

Про це повідомив журналістам у Севастополі голова місцевої міської ради Валерій Саратов, який 12 жовтня разом із представниками місцевої влади з інших регіонів України взяв участь у засіданні Комітету з інституціональних питань Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Саратов, зокрема, заявив: "Ми там підняли два питання, які, ми вважаємо, Україну ображають. Тому що зараз посольства, особливо тих країн, які входять в Шенгенську зону, серйозно в кількості, з необґрунтованих причин, відмовляють нашим громадянам в отриманні віз. Чому? Якщо ми за демократію..., і ви навіть не вважаєте за потрібне відповідати?”.

За словами голови Севастопольської міськради, "делегація севастопольських депутатів хотіла також відвідати Раду Європи, подивитися, як все це діло працює, не за бюджетні кошти, вони самі фінансують свою поїздку”. Проте, "частина людей отримала відмову”. 

Тому, за словами Саратова, "ми, природно, заявили протест на рівні Ради Європи по даному питанню, про те, що (існує) дискримінація українців у видачі віз для поїздок за кордон. Ми вважаємо, що грубо порушуються права держави Україна”. 

Як повідомив чиновник, "оголошувала протест голова Чернігівської ради Наталія Романова”.

Як повідомила прес-служба Севастопольської міськради, "12 жовтня Саратов у складі офіційної української делегації взяв участь в засіданні Комітету з інституціональних питань Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, на якому обговорювалися питання стану демократії в Сербії, Туреччині і Молдові”.

За інформацією прес-служби, "Саратов звернувся до голови Конгресу із заявою про те, що існує дискримінація громадян України в видачі віз для поїздок за кордон, що грубо порушує права громадян нашої держави”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: