Європа дорікнула Україні за зневагу до рішень суду з прав людини

26 січня ПАРЄ прийняла резолюцію й назвала країни, у яких регулярно порушується Європейська конвенція з прав людини.

 Парламентська асамблея Ради Європи розкритикувала Україну за те, що рішення Європейського суду у правах людини не виконуються вчасно. Про це сказано в повідомленні прес-служби ПАРЄ.

Як повідомляється, 26 січня ПАРЄ прийняла резолюцію й назвала країни, у яких регулярно порушується Європейська конвенція з прав людини.

ПАРЄ стурбована тим, що в низці країн, у тому числі й в Україні, рішення Європейського суду у правах людини виконуються зі зволіканням.

Це зауваження асамблеї стосується також Болгарії, Греції, Італії, Молдови, Польщі, Румунії, Росії й Туреччини.

Серед найбільш частих в цих країнах порушень прав людини ПАРЄ назвала смерті і травми через жорстоке поводження представників правоохоронних органів, незаконні або необґрунтовано тривалі затримання, затримання з розглядом справ у суді й невиконання судових рішень.

Депутати ПАРЄ зазначають, що вирішення цих проблем на національному рівні дасть можливість скоротити кількість звернень до Європейського суду у правах людини.

Нагадаємо, Євросоюз нещодавно дав Україні зрозуміти, що без дотримання прав людини вона може поставити під загрозу власну євроінтеграцію.

Читайте також:

У ПАРЄ визнали, що в Албанії вбивали полонених сербів і вилучали їхні органи

Соціологи розповіли, хто найбільше порушує права людини

Борці за права податківців та геїв пройшлися по Хрещатику з маршем "Анти-Йолка"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: