Європа хоче стабільності

Поправки до доповіді щодо України в Європарламенті закликають політиків не лише досягати домовленостей, а й дотримуватися їх.


Адриан Северин, голова делегації Європарламенту по зв’язках з Україною вважає за потрібне закликати українських політиків до стабільності та демократизації. 

Про це він заявив в інтерв’ю кореспондентові УНІАН в Брюсселі в понеділок.

Северин запропонував три поправки до проекту доповіді депутата Міхала Томаша Камінського стосовно мандату на переговори з Україною про нову посилену угоду. Розгляд і голосування по цій угоді заплановано на 5 червня в комітеті з питань закордонних прав Європарламенту. 

За словами Северина, перша поправка стосується нової компромісної угоди щодо врегулювання політичної кризи, досягнутої українськими політиками. Северин наголосив на тому, що рішення конче має бути стабільним і згадав про ненадійність рішень українських політиків. 

Друга, найважливіша, як на Северина, поправка, покликана пов’язати процес інтеграції України до ЄС з демократичними процесами всередині України. Політики мають дотримуватися слова та виконати рішення "на основі верховенства права, системи стримувань та противаг, прозорості, відповідальності, захисту прав людини і так далі”. 

Третя поправка пропонує доручити Єврокомісії та Раді ЄС інформувати про хід переговорів не тільки комітет із питань закордонних справ Європарламенту, але Європарламент загалом, і, зокрема, делегацію по зв’язках з Україною. 

Северин зауважив, що ці поправки доповідач Камінський поки що не підтримує цих поправок, а тому комітет з питань закордонних справ визначатиметься щодо них голосуванням у вівторок.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: