Європа назвала умову полегшення візового режиму з Україною

Євросоюз вимагає від України провести низку політичних реформ, причому абсолютно прозоро.

Європейський Союз вважає, що Україні потрібно провести прозорі реформи.

Про це заявив на прес-конференції в Люксембурзі після завершення 13-го засідання Ради співробітництва Україна - ЄС міністр закордонних справ головуючої в Євросоюзі Чехії Ян Когоут.

“Ми підкреслили важливість політичних та економічних реформ. Ми вважаємо, що такі реформи мають проводитися прозоро”, - наголосив політик.

За його словами, ЄС також закликав Україну посилити зусилля для стабілізації фінансово-економічної ситуації у співпраці з Міжнародним валютним фондом та іншими міжнародними фінансовими інституціями.

Когоут зазначив, що Рада співробітництва, крім того, наголосила на важливості започаткування візового діалогу, довгостроковою метою якого є лібералізація візового режиму між Україною та Євросоюзом.

“Реалізація цього залежить від імплементації Україною відповідних реформ”, - звернув увагу чеський міністр.

Нагадаємо, на прес-конференції в Люксембурзі прем'єр-міністр Юлія Тимошенко закликала європейські фінансові установи надати Україні кредит для оплати російського газу, необхідного для закачування у підземні сховища.

Прем'єр наголосила, що закачування газу до українських сховищ важливе і для України, і для ЄС, і для Росії. Вона також повідомила, що зараз переговори про кредит ведуться з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Крім того, результатом зустрічі в Люксембурзі стало погодження нового інструменту українсько-європейської співпраці – Порядку денного асоціації, який є передумовою укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Читайте також:

Тимошенко вимагає в Європи грошей на "спільне газове щастя"

МЗС добиватиметься скасування плати за візи для українців

Ющенко доручив МЗС захистити українців від дискримінації з боку ЄС

Україна змусить Чехію відповісти за сифіліс

ВідеоВимоги ЄС від України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: