Європа послала в Україну п'ятьох лікарів

До України прибудуть досвідчені лікарі з Австрії, Франції, Німеччини, Латвії і Швеції, - долати епідемію грипу.

Команда експертів ЄС з подолання епідемії грипу почне свою роботу в Україні у п'ятницю.

Як повідомили в делегації Єврокомісії в Україні, команда буде складатися з п'яти експертів, серед яких є досвідчені лікарі з Австрії, Франції, Німеччини, Латвії і Швеції.

Команду супроводжує працівник Центру моніторингу та інформації Єврокомісії, що координує втручання у сфері цивільного захисту.

Експерти покликані полегшити координацію допомоги, наданої Європейським Союзом та країнами-членами ЄС, оцінити ситуацію на місці і сформулювати відповідні рекомендації.

Команда буде підтримувати зв'язок з командою Всесвітньої організації здоров'я, яка працює в Україні з 2 листопада. Місія експертів ЄС буде тривати приблизно 10 днів.

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) прогнозує, що в Україні, як і у всьому світі, буде три хвилі епідемії грипу A/H1N1: перша – зараз, друга – навесні, а третя – восени наступного року. Спад захворюваності на грип, за даними ВООЗ, варто очікувати після масової вакцинації населення.

Керівник бюро ВООЗ в Україні Ігор Поканевич називає запровадження карантину та вакцинацію серед основних факторів зупинення поширення територією України грипу A/H1N1 (свинячого грипу).

Читайте також:

ВООЗ: українці хворітимуть на свинячий грип ще рік

На Рівненщині від грипу померли четверо людей

На Донеччині за добу захворіло 7600 людей

Карантин можуть ввести і в інших регіонах України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: