Європа пропонує Україні обрати одного кандидата від демократичних сил

Європейська народна партія запропонувала демократичним силам України об'єднатися навколо одного кандидата в президента.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко на конгресі Європейської народної партії в Бонні
Європейська народна партія закликає всі демократичні сили України об’єднатися навколо єдиного сильного кандидата у президенти.

Відповідну заяву партії озвучив Генеральний секретар ЄНП Антоніо Лопес-Істуріса у Бонні (ФРН), де проходить конгрес партії.

"Європейська народна партія закликає всі демократичні сили України та партнерів ЄНП в Україні згуртуватися і підтримати найсильнішого демократичного та проєвропейського кандидата, який вийде у другий тур, щоб запобігти поверненню до влади політичних сил минулого і зберегти ідеали Помаранчевої революції", - зазначив Антоніо Лопес-Істуріса у своїй заяві.

Генеральний секретар партії також заявив, що ЄНП сподівається на вихід України з кризи "економічно сильнішою та успішно інтегрованою у світову економіку".

В свою чергу Кабінет міністрів повідомив, що на зїзді ЄНП Юлію Тимошенко представили як майбутнього президента України. 

Зазначимо, що ЄНП об'єднує 74-ри партії-учасниці із 38-ми країн. У Європарламенті ця партія представлена найбільше. В Україні членами ЄНП є партія "Батьківщина", очолювана Тимошенко, і партія "Наша Україна", лідером якої є Віктор Ющенко. Від останнього на саміті теж був посланець - глава президентської канцелярії Віра Ульянченко.

Раніше голова центрвиконкому "Нашої України" Роман Безсмертний вважає, що партія "Батьківщина" переробила текст листа президента Європейської народної партії, в якому висловлена підтримка кандидата в президенти Юлії Тимошенко.

Він наголосив, що повний текст листа так і не було оприлюднено. "Мені відомий той текст, він дійсно говорить про підтримку демократії, а не про підтримку кандидата", - наголосив Безсмертний.

В свою чергу, прес-секретар прем'єра Юлії Тимошенко Марина Сорока заявила, що заява Безсмертного не відповідає дійсності.

"Роман Безсмертний, як завжди, помиляється. По-перше, це був не лист до партії "Батьківщина", а заява керівництва ЄНП для українських журналістів", - сказала вона.

"Заява була проголошена на камери автентичною англійською мовою, тобто можна послухати, побачити всім бажаючим, і ніхто не може сумніватися у змісті наведеного", - наголосила Сорока.

Читайте також:

"Наша Україна" звинуватила Тимошенко в підробці листа від європейців

Ющенко погрожує розповісти усьому світу, що Тимошенко – "жулик"

Ющенко відмовився їхати в Європу разом із Тимошенко

Тимошенко пообіцяла покарати "мафію" Януковича після виборів

ВідеоТимошенко на конгресі ЄНП

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: