Європа розчарована тим, що Україна бідна і корумпована

Представники ЄС засудили українських політиків за те, що вони не можуть провести реформ і постійно просять грошей у світової спільноти.

Європейський Союз розчарований нездатністю українських політиків провести реформи, зупинити зростання корупції, а також тим, що українська держава досі має високу залежність від міжнародної допомоги.

Про це заявив держсекретар уряду Франції П'єр Лелюш. "Існує явне розчарування в тому, що українські політики не здатні здійснювати реформи, зростає корупція, країна залишається сильно залежною від міжнародної допомоги", - сказав він напередодні саміту Україна-ЄС.

"Передвиборчі обіцянки не повинні фінансуватися за рахунок коштів міжнародного співтовариства, МВФ і європейських платників податків", - пояснив політик рішення міжнародних інституцій припинити фінансову допомогу Україні.

Нагадаємо, на початку листопада Міжнародний валютний фонд вирішив перервати співпрацю з Україною та не надавати їй четветий транш кредиту в розмірі 3,8 мільярда доларів. За поясненнями представників МВФ, причиною такого рішення стали неузгодженість дій представників української влади та низка рішень, що суперечать позиції фонду.

Разом із тим, Євросоюз заявив, що надасть Україні фінансову допомогу тільки після отримання нею кредиту МВФ.

Саміт Україна-ЄС, в ході якого може бути досягнута домовленість про укладання угоди про Асоціацію з Євросоюзом, відбудеться пройде в Києві 4 грудня.

Читайте також:

Євросоюз попросив Ющенка не заважати платити за російський газ

Європа прогнозує обвал української валюти

Україна отримає від Європи 700 мільйонів євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: