Європа стала довіряти Януковичу

В Єврокомісії констатують, що Янукович значно змінився за останні 10 років, з часів свого першого прем’єрства.

Європейська комісія не має підстав не вірити заявам президента Віктора Януковича про наміри інтегрувати Україну до ЄС. В Європи немає підстав для того, щоб ставитися з підозрою до нової української влади.

Про це заявив заступник генерального директора Генерального директорату "Європейська політика сусідства" Єврокомісії Хьюго Мінгареллі, виступаючи на засіданні Комітету з питань закордонних справ Європарламенту.

"Ми знаємо, що президент Янукович значно змінився за останні 10 років, коли він вдруге перебував на посаді прем’єр-міністра, він проводив політику, яка абсолютно відрізнялася від політики, яку він проводив, коли був прем’єр-міністром вперше", - сказав він.

"Треба нагадати, що якраз за часи другого прем’єрства Януковича. Україна провела через парламент 21 закон, який дав їй можливість приєднатися до Світової організації торгівлі. Тому немає жодних підстав для того, щоб ставитися з підозрою до нової влади", - додав представник Єврокомісії.

За словами Мінгареллі, обрання Януковича президентом України та призначення на ключові посади членів його команди було сприйнято в Єврокомісії як можливість подальшого зближення з Україною.

Чиновник також зазначив, що прем’єр-міністр Микола Азаров, віце-прем’єр Сергій Тігіпко та міністр закордонних справ Костянтин Грищенко є досить сильними політиками і, як правило, виконують свої обіцянки.

Нагадаємо, 1 березня під час візиту в Брюссель до штаб-квартири Євросоюзу Янукович заявив, що Україна і ЄС починають виходити на конкретні кроки і терміни на шляху європейської інтеграції держави.

Зокрема, президент запевнив, що через рік Україна отримає безвізовий режим і зону вільної торгівлі з Євросоюзом.

Читайте також:

Янукович: через рік Україна матиме безвізовий режим з ЄС

Мєдвєдєв катав Януковича на власній "Побєді"

Росія планує відкрити в Україні більше своїх консульств

Янукович ліквідував комісію зі вступу України до НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: