Європа: Україна невдало провела всі політичні реформи

Єврокомісія дуже критично оцінила реформи, які Україна намагалася проводити минулого року.

Україна не досягла або досягла дуже незначного прогресу в проведенні ключових політичних реформ.

Про це йдеться у звіті Єврокомісії за підсумками впровадження Європейської політики сусідства в 2008 році.

Згідно документу, Україна зокрема не виконала рекомендації ОБСЄ щодо підготовки виборчого законодавства. Не були реалізовані проекти законодавчих пропозицій щодо реформування системи судочинства, прогрес у реформуванні Конституції також був незначним.

При цьому в різні європейські структури впродовж 2008 року продовжували надходити повідомлення про застосування органами міліції тортур і жорстокого поводження, хоча і в меншій мірі в порівнянні з попереднім періодом.

"Залишаються інші питання, які викликають стурбованість, а саме: погані умови в місцях попереднього утримання, безкарність співробітників органів правопорядку", - зазначено у звіті.

До того ж, протягом минулого року до європейських структур надходили повідомлення про дискримінацію в Україні національних меншин у низці сфер, включаючи працевлаштування, медобслуговування і правоохоронну діяльність.

Разом із тим, Єврокомісія відзначила і поліпшення ситуації в Україні. Воно торкнулося умов утримання нелегальних мігрантів.

Нагадаємо, нещодавно ООН дала Україні 170 порад стосовно того, як вийти з кризи. Серед цих порад особливу увагу Організація Об'єднаних Націй приділила необхідності проведення реформ. 

На думку експертів ООН, саме через відсутність реформ Україна опинилася серед держав, що найбільше постраждали від кризи.

Читайте також:

ООН дала Україні 170 порад, як вийти з кризи

Ющенко: Україна вже на дні економічної кризи

ПАРЄ: торгівлю депутатськими кріслами в Раді треба припинити

Світовий банк вимагає від України впровадження антикризових реформ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: