Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Європа відзначила недосконалість виборчих законів України

Президент ПАРЄ передав українській владі побажання змінити виборче законодавство хоч би до наступних парламентських виборів.

Президент Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Мевлут Чавушоглу відзначає недосконалість виборчого законодавства України.

Про це Чавушоглу заявив на прес-конференції в Страсбурзі.

"Це одне з питань, яке я підняв під час мого візиту (до України – ред.) два тижні тому. На жаль, виборче законодавство недосконале", - сказав президент ПАРЄ.

Чавушоглу відзначив, що передав українській владі побажання змінити виборче законодавство хоч би до наступних парламентських виборів, які повинні відбутися у 2012 році.

Кажучи про місцеві вибори, які повинні відбутися 31 жовтня, президент ПАРЄ відзначив, що запропонував Києву запросити спостерігачів від Конгресу місцевих та регіональних властей для спостереження за виборами.

За його словами, він отримав запевнення з боку влади України, що на вибори будуть запрошені спостерігачі від усіх міжнародних організацій.

"Ми побачимо оцінку нашої місії, і після цього зможемо сказати, чи були вибори проведені чесно і вільно", - відзначив Чавушоглу.

Нагадаємо, що президент Віктор Янукович наприкінці вересня запевнив представника ПАРЄ, що робить все для проведення в країні прозорих і демократичних виборів до місцевих органів влади.

Читайте також:

Янукович заявив ПАРЄ, що вибори проведе чесно

Європа знову закликала Януковича до чесності

Тігіпко розповів, коли в Януковича впадуть рейтинги

Результати виборів у Харкові й Донецьку вирішені наперед

Залиште свій коментар

Вибір редакції