Європа впевнена, що Росія та Україна не дадуть їй нудьгувати в 2010-му

Європейські ЗМІ вважають, що Росія буде основним ньюсмейкером на початку року через нафтові війни та бажання вплинути на вибори в Україні.

Європейські газети починають Новий, 2010 рік із поміркованого оптимізму і вважають, що найбільше новин цього року прийде з Китаю і Росії.

Пекін буде у 2010 році орієнтиром для Європи в економічному зростанні і реальною підтримкою для виходу із затяжної економічної кризи, як це вже стало видно у середині 2009 року, коли зросли інвестиції ЄС до Китаю.

Москва ж, як вважають оглядачі, вже з перших днів січня не дасть нудитися європейцям та й усьому світові, бо намагатиметься перевірити на тлі українських президентських виборів масштаби зростання російського впливу на сусідні країни.

У Росії навіть політичну сатиру в ЗМІ почали відроджувати з нищівної критики саме українських лідерів.

Чеський часопис "Респект" якраз і відзначає, що Москві не доведеться цього разу нормально і спокійно "погуляти" на православне Різдво, бо "вже у січні президентські вибори в Україні стануть своєрідним іспитом для зростаючого впливу Росії на своїх сусідів".

Чеське видання наголошує, що Кремль бачить й на сьогодні у перемозі Віктора Ющенка п’ять років тому "велику поразку у своїй закордонній політиці й тому Москва зробить все можливе для того, щоб президентом України стала людина близька Кремлю, а це – Віктор Янукович".

"Респект" також наголошує, що, окрім українських виборів із переважаючим тут російським фактором, на Європу чекають нові енергетичні сюрпризи від Росії у зв’язку з ймовірно вищими цінами на нафту.

Чеський часопис резюмує з усього, що цього року європейцям від Росії "чекати приємних сюрпризів, вірогідно, не доводиться".

Читайте також:

Тимошенко зізналася, що їй приємні компліменти Путіна

Білоруси налякали РФ припиненням транзиту електроенергії

Україна почала боротьбу з ядерним тероризмом

США і Європа засудили затримання опозиціонерів у Москві
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: