Європа задоволена виконанням Україною своїх зобов'язань

Комітет міністрів Ради Європи відзначив активність українських державних інститутів у реалізації проектів у рамках виконання плану дій для України на 2008-2011 роки.

Рада Європи відзначає активність українських державних інститутів у реалізації проектів у рамках виконання плану дій Ради Європи для України на 2008-2011 роки.

У четвер, 13 січня, в рамках групи з питань демократії Комітету міністрів Ради Європи було розглянуто стан реалізації цього плану. У ході засідання Постійний представник України при організації Микола Точицький ознайомив його учасників з указом президента Віктора Януковича щодо виконання Україною зобов'язань перед Радою Європи.

Учасники дискусії особливо відзначили активність влади у виконанні плану, конструктивний підхід керівництва країни до висновків, у тому числі критичним, і рекомендаціям органів РЄ щодо законодавства України. Також представники РЄ висловили підтримку процесу демократичних реформ в Україні.

Нагадаємо, у четвер, 13 січня, президент Віктор Янукович заявив про необхідність якнайшвидшого виконання зобов'язань перед Радою Європи, що посприяє припиненню моніторингу країни цим міжнародним органом.

Читайте також:

ЄС пригрозив заморозити відносини з Україною

Янукович не зміг переконати Фюле, що опозицію не залякують

Європа знову занепокоїлася демократією по-українськи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: