Європа знову занепокоїлася демократією по-українськи

Єврокомісар виразив ноту стурбованності щодо української демократії та наголосив, що Україна повинна провести реальні реформи.

Штефан Фюле
AFP
Штефан Фюле
Єврокомісар Штефан Фюле знову занепокоївся українською демократією, заявивши, що збереження політичної стабільності в Україні не повинно суперечити фундаментальним правам.

Він також зазначив, що поглиблення відносин Києва з Брюсселем має базуватися на демократичних цінностях.

Єврокомісар уточнив, що перспективи розвитку двосторонніх відносин виглядають "дуже позитивно".

У зв'язку з цим Фюле згадав переговори про Угоду про асоціацію і наданий в ході недавнього саміту План дій щодо лібералізації безвізового режиму.

За його словами, щоб виграти від очікуваних можливостей, Україна повинна провести реальні реформи.

"Існують можливості поглиблювати політичні відносини між нами на кожному рівні та в кожній сфері, але це має базуватися на спільних цінностях, таких, як повага прав людини та демократичні принципи", - зазначив єврокомісар.

"Дехто в Україні не розуміє, що досягнення й збереження політичної стабільності не повинно бути в протиріччі з просуванням і захистом фундаментальних прав, або що всеохоплююча швидкість і глибина відновлення дружніх відносин з ЄС буде залежати від чіткого і видимого прогресу в цій сфері", - сказав він.

Єврокомісар вважає, що Угода про асоціацію, яка містить глибоку і всеохоплюючу зону вільної торгівлі, створить в Україні економічні можливості і надасть реальну інтеграцію з ЄС не тільки на економічному рівні.

"Два тижні тому саміт Україна-ЄС підтвердив наші спільні зобов'язання завершити переговори в 2011 році", - уточнив він.

Як повідомлялося раніше, згідно з результатами опитування, середня оцінка рівня демократії Януковича респондентами, склала 2,99 бали.

Читайте також:

Азаров про мітинги підприємців: у країні є демократія

Янукович визначив національну ідею: не шльопати язиком

У Тимошенко підозрюють, що Янукович копіює Потьомкіна

ЄС вибачить Україні все, крім утисків демократії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: