Європа звинуватила Росію у втручанні в українські вибори

Керівники Європарламенту вважають, що Росія веде імперську політику відносно України. Але втручатися в цей конфлікт не будуть.

Різкі заяви президента Росії Дмитра Мєдвєдєва, який звинуватив українське керівництво в політиці, спрямованій проти РФ, свідчать про те, що Москва намагається втручатися в процес виборів в Україні.

Про це заявив віце-президент Європарламенту, польський політик Марек Сівець.

"Це початок російського втручання в процес виборів в Україні. Думаю, що мову імперської політики добре розпізнають в Європі", - сказав він.

Сівець також уточнив, що зараз Євросоюз не має підстав втручатися в російсько-український конфлікт. Але Брюссель, на переконання віце-президента Європарламенту, повинен ретельно відстежувати розвиток подій.

Нагадаємо, Дмитро Мєдвєдєв 11 серпня звинуватив українське керівництво в політиці, що шкодить дружбі та партнерству з Росією.

Президент РФ, зокрема, згадав про позицію України щодо російсько-грузинської війни минулого року, поставки української зброї до Грузії, трактування історії всередині України, прагнення української влади інтегруватися до НАТО, мовні проблеми та "втручання" у церковні справи.

На підставі цього Мєдвєдєв вирішив відкласти початок роботи в Україні нового посла РФ Михайла Зурабова.

Читайте також:

Замість реагувати на Мєдвєдєва Ющенко повчає Тимошенко

На звинувачення Мєдвєдєва відповість секретарка Ющенка

Яценюк: Ющенко зробив багато, щоб вважатись антиросійським політиком

РФ відмовилась відправляти посла в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: