Європарламент хоче розібратися в Україні

У МЗС заявили, що перенесення розгляду Європарламентом резолюції по Україні викликане бажанням скласти об'єктивну картину подій в країні.

Депутати Європейського парламенту переносять голосування по резолюції про ситуацію в Україні тому, що хочуть скласти об'єктивну картину подій в Україні. Про це заявив директор Департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ Олег Волошин.

"За тією інформацією, яку ми отримуємо від дипломатів у Брюсселі, відповідне рішення більшості депутатів Європарламенту викликане тим, що більшість депутатів хоче скласти об'єктивну та виважену картину того, що відбувається в Україні, а головне - закласти в основу резолюції це, щоб вона сприяла зближенню між Україною та ЄС, а не відштовхувала Євросоюз від України", - сказав Волошин.

Він також зазначив, що окремі депутати, які займають деструктивну позицію, заангажовані на користь опозиційних сил в Україні. "Вони, звичайно, наполягають на прийнятті максимально жорсткого тексту в найкоротші терміни, ще до саміту Україна-ЄС, намагаючись тим самим завдати удару по можливим результатами саміту", - додав чиновник.

Волошин відзначив, що конструктивна більшість виступила рішуче проти такого надзвичайно різкого тексту, вважаючи його незбалансованим. Крім того, за його словами, МЗС зі свого боку наполегливо працює над тим, щоб роз'яснювати позицію з усіх питань, що хвилюють європейців.

Він відзначив також, що першочергове завдання - "бути максимально відкритими." Усі відомства активно спілкуються з європарламентаріями, чиновниками Єврокомісії. По всіх напрямках ми працюємо над одним - забезпечити зближення України та ЄС", - сказав Волошин.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українська влада не проти, щоб резолюція Європарламенту щодо політичної ситуації в країні була прийнята після саміту Україна-ЄС, який відбудеться 22 листопада.

Читайте також:

В Європарламенті здивовані реакцією на перенесення голосування по резолюції

Європарламент вкотре передумав обговорювати Україну

У ЄС натякнули, що успіху України заважає не опозиція, а влада

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: