Європарламент не відкладав асоціацію з Україною у довгий ящик

Депутати Європарламенту заперечили інформацію про відкладення розгляду доповіді по Україні щодо підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Європарламент поки не відкладав розгляд доповіді по Україні щодо підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Про це заявили 14 вересня на прес-конференції у Страсбурзі співголови Парламентської асамблеї ЄвроНЕСТ (Європарламент – парламенти країн-учасниць "Східного партнерства") - депутат Європарламенту Крістіан Вігенін (група Прогресивного Альянсу соціалістів та демократів, Болгарія) і голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Борис Тарасюк.

"Є різні пропозиції, але поки, якщо я не помиляюся, за розкладом він має бути розглянутий у середині жовтня", - сказав Вігенін.

"Наскільки мені відомо, проект доповіді, який був позавчора обговорений на засіданні Комітету з питань закордонних справ Європарламенту, передбачає певний графік, який включає останню дату подання поправок до 21 жовтня, і, якщо я не помиляюсь, проект планується проголосувати 1 листопада", - додав Тарасюк.

Раніше газета "Комерсант-Україна" розповсюдила інформацію з посиланням на депутата Європарламенту Міхаеля Галера (група народних партій, Німеччина) про те, що депутати вирішили відкласти розгляд доповіді про угоду про асоціацію з Україною до 16 листопада.

Читайте також:

Європа не змогла вирішити, що робити з Україною і Тимошенко

У Європарламенті запевнили, що санкцій проти України не буде

Азаров наскаржився Європарламенту на підступні плани Тимошенко

Угода про асоціацію між Україною та ЄС під загрозою через Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: