Європарламент похвалив Україну за підготовку до виборів

Представник Європарламенту відзначив високий рівень підготовки України до виборів президента.

Представник Європарламенту, співголова комітету з міжпарламентської співпраці України і Європейського Союзу Павло Коваль відзначає високий рівень підготовки України до виборів президента.

В неділю, 17 січня, відбулася зустріч міністра закордонних справ Петра Порошенка і Коваля.

"Керівник місії Європарламенту відзначив високий рівень підготовки України до виборчого процесу, а також відзначив, що серйозних порушень, які вплинули б на результати першого туру виборів, не зафіксовано", - мовиться в повідомленні МЗС.

Він виразив переконання, що Україна як демократична держава і надалі дотримуватиметься високих демократичних стандартів і в черговий раз доведе вільний і справедливий характер виборів президента.

Крім того, сторони обговорили питання перспектив співпраці між Україною і ЄС на міжпарламентському рівні, завершення підготовки до укладення угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

Також була досягнута домовленість активізувати зусилля на всіх рівнях, зокрема на міжпарламентському, для вирішення питання про спрощення візового режиму між Україною і ЄС.

В ході зустрічі Порошенко підкреслив, що МЗС постійно сприятиме міжнародним спостерігачам в здійсненні ними своїх повноважень на виборах Президента.
 

Нагадаємо, голосування на виборах президента України почалося в 8:00 17 січня. Явка виборців за станом на 15:00 досягла 46,13%, повідомила ЦВК.

Читайте також:

ЦВК відзначає відсутність масових порушень

Вибори президента України відбулися у 8 країнах

Польські спостерігачі повідомляють про системні порушення на українських виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: