Європарламент розгляне ситуацію в Україні 22 листопада

Соціал-демократична партія в Європарламенті, членом якої він є, ініціювала перенесення розгляду резолюції, щоб вона не могла вплинути на хід голосування в Україні.

Європарламент розгляне резолюцію про ситуацію в Україні 22 листопада. Про це у неділю заявив на прес-конференції депутат Європарламенту, міжнародний спостерігач за виборами в місцеві ради України Олександр Мирський.

Мирський підкреслив, що Соціал-демократична партія в Європарламенті, членом якої він є, ініціювала перенесення розгляду резолюції, щоб вона не могла вплинути на хід голосування в Україні.

Крім того він заявив, що Соціал-демократична партія буде наполягати на зміні тексту резолюції, що вказує на порушення прав і свобод в Україні, у зв'язку з чим з даного приводу ще будуть відбуватися дискусії.

Мирський вважає, що критична резолюція може спричинити скасування або перенесення економічних програм співпраці з Україною: "Допомога Україні для відновлення економіки, банківської системи та інших галузей, які постраждали від кризи становить 600 мільйонів євро. А ця резолюція може віддалити можливість України скористатися фінансовими інструментами Європи", - зазначив він.

Читайте також:

Регіонали прогнозують політичні протистояння

Місцеві вибори охороняють майже 100 тисяч міліціонерів

Місцеві вибори обійдуться Україні в мільярд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: