Європарламент відмовився від критичної резолюції по Україні

Вже двічі конференція президентів (колегіальний орган Європарламенту, на якому узгоджується порядок денний пленарних засідання - ред.) не підтримала зазначену ініціативу.

Конференція президентів Європарламенту знову не підтримала ініціативу про розгляд на наступному пленарному тижні резолюції по Україні. Про це повідомило джерело в групі Європейської народної партії, яка і виступила ініціатором розгляду українського питання у зв'язку зі справою Юлії Тимошенко.

"Абсолютно точно не буде ніякої резолюції", - зазначило джерело.

Таким чином, вже двічі конференція президентів (колегіальний орган Європарламенту, на якому узгоджується порядок денний пленарних засідання - ред.) не підтримала зазначену ініціативу.

Як повідомляється, цього разу проти висловилися ліберали. На їх думку, немає необхідності обговорювати українське питання напередодні саміту Східного партнерства, який пройде 29-30 вересня у Варшаві.

Разом з тим, в парламентських колах впевнені, що так чи інакше, але українське питання буде внесено на обговорення.

8 вересня на конференції президентів Європарламенту було прийнято рішення не виносити на розгляд критичну резолюцію по Україні, підготовлену в групі ЄНП, на перше пленарне засідання, але при цьому залишили можливість для розгляду цього питання на другому пленарному тижні, який пройде з 26 по 29 вересня в Страсбурзі.

Читайте також:

ЗМІ: Безвізовий режим з ЄС Україні в найближчому майбутньому не світить

У ЄС не бачать сенсу карати Україну за порушення демократії

Україні розповіли, коли на неї чекають в Євросоюзі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: