Європарламент визнав українські вибори чесними

Спостерігачі від Європарламенту, які працювали переважно в Києві, заявлюяють, що не мають претензій до проведення виборів.

Голосування в другому турі виборів президента було чесним, попри деякі порушення. Тепер головне, щоб кандидати визнали результати, сказала спостерігач від Європарламенту, лідер фракції "зелених" Ребекка Гармс.

За словами Гармс, "усі команди спостерігачів від Європейського парламенту під час цього голосування були у Києві або поблизу Києва. Ми вже зібрали наші враження, а також опрацювали інформацію, отриману від спостерігачів від ОБСЄ, які працювали по всій Україні. Відповідно до тієї інформації, що ми зараз маємо, немає жодної критики щодо проведення цих виборів. Все відбувалося коректно. Звісно, були невеличкі ускладнення, як і завжди, але загалом вибори було проведено так само чесно, як і три тижні тому".

На думку спостерігача, "найважливіше зараз, щоб спостерігачі у різних регіонах робили свою роботу добре і стежили за усім процесом до кінця. У нас тут у Києві склалося враження, що спостерігачі та представники обох кандидатів на виборчих дільницях виконували свою роботу добре, чесно і колегіально".

На завершення Гармс сказала: "Я б бажала, щоб після визначення чіткого результату виборів кандидати-конкуренти його визнали. І найкраще було б, якби після цього вони перейшли до політичної діяльності. Якщо, звісно, дійде до оскарження результатів у судах, тоді я сподіваюся, що юристи будуть спроможними швидко все з’ясувати, зробивши свій внесок у справу встановлення порядку і стабільності в країні".

Нагадаємо, що в першому турі виборів спостерігачі від Європарламенту також високо оцінили організацію й проведення волевиявлення громадян.

Читайте також:

ЦВК: другий тур виборів президента відбувся

Янукович пообіцяв об’єднати Схід і Захід

Член ЦВК заявив про можливі фальсифікації в п'яти регіонах

Партія регіонів: Янукович випереджає Тимошенко на 4,5%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: