Європейські націоналісти опротестують резолюцію Європарламенту по Бандері

Альянс європейських національних рухів опротестують резолюцію Європарламенту, котра закликає Україну переглянути рішення щодо присвоєння звання Героя Степану Бандері.

Представники Альянсу європейських національних рухів у Європарламенті опротестують параграф 19 резолюції Європарламенту щодо Степана Бандери на найближчому пленарному засіданні Європейського парламенту.

Про це у телефонній розмові з лідером Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олегом Тягнибоком повідомив голова Альянсу європейських національних рухів, заступник голови Національного фронту Франції Бруно Голніш.

При цьому 2 березня ВО “Свобода” направила звернення депутатам Європарламенту, у якому висловила рішучий протест проти втручання ліберальних і лівих євродепутатів у внутрішні справи України.

Також ВО "Свобода" передала євродепутатам біографію провідника ОУН Степана Бандери та рішення сесій Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської обласних рад, які на позачергових сесіях ухвалили звернення до Європарламенту з вимогою скасувати пункт 19 Резолюції Європарламенту щодо України.

Президент Віктор Янукович, перебуваючи в Москві, пообіцяв до Дня Перемоги скасувати указ про присвоєння провіднику Організації українських націоналістів Степану Бандері звання Героя України.

Нагадаємо, 25 лютого Європарламент ухвалив резолюцію щодо України, в одному із 22 пунктів якого, євродепутати "висловили надію", що нова українська влада "перегляне рішення" про присвоєння Степану Бандері звання Героя України через його співпрацю з нацистською Німеччиною.

Сам Бандера з 1941 по 1944 року був у німецькому концтаборі "Заксенхаузен", куди потрапив за виголошення акта незалежності України. Два рідні брати Бандери загинули у катівнях "Освенцима", нагадали в "Свободі".

Читайте також:

Янукович відбере у Бандери звання Героя до 9 травня

Діаспора закликала Януковича захистити честь Бандери

Бандеру хочуть перепоховати в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: