Європейський парламент оцінив чесність українців

Депутат Європейського парламенту закликає допомогти Україні у боротьбі з незаконною торгівлею людськими органами.

Депутат Європейського парламенту Каті Сінно (група “Незалежність/Демократія”, Ірландія) закликає допомогти Україні у боротьбі з незаконною торгівлею людськими органами. Про це вона заявила 14 листопада пізно увечері в ході дебатів на сесії Європарламенту в Страсбурзі щодо проекту доповіді про економічні та торговельні відносини з Україною.

“Великі зусилля в цьому напрямку мають бути зроблені, і відносини з Україною в цьому питанні є дуже важливими... В нову угоду необхідно включити допомогу членами Європарламенту своїм українським колегам”, - сказала депутат.

Вона зазначила, що була вражена відповіддю прем’єр-міністра України Віктора Януковича на її запитання щодо торгівлі немовлятами у березні цього року під час зустрічі в Комітеті з питань закордонних справ Європарламенту.

“Я запитувала Януковича, коли він був в Брюсселі у березні, про незаконну торгівлю людськими органами. І я була здивована тим, що він не спростовував цього, а сказав, що це - дуже делікатне питання, і він попросив нас в Комітеті закордонних справ про допомогу, зокрема, в питанні, яке стосується покупців - вихідців з країн-членів ЄС. Дуже важливо віддати належне чесності українців”, - заявила К.Сінно.

27 березня прем`єр-міністр України Віктор Янукович, відповідаючи на запитання депутатів Європарламенту – членів Комітету з питань закордонних справ заявив, що Україна зробить усе для протидії торгівлі немовлятами.

Прем’єр зазначив, що відповідні українські органи – такі як СБУ та МВС, ведуть розслідування і є всі необхідні доручення. Він також висловив переконання у тому, що потрібно боротися не лише з продавцями, але й з покупцями – вихідцями з країн-членів ЄС.

Прем’єр повідомив, що в багатьох питаннях боротьба з торгівлею немовлятами потребує змін до законодавства, і наголосив, що українська влада збиралася зайнятися цим найближчим часом.

Крім того, за словами прем’єра, питання торгівлі немовлятами – це і питання рівня життя, який уряд, за його словами, збирався покращувати з метою зниження незаконної торгівлі немовлятами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: