Європейців, які хочуть "зберегти обличчя" Путіну, вилікує жорстока історія - Кулеба

Дата публікації
Перегляди
10к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Європейців, які хочуть "зберегти обличчя" Путіну, вилікує жорстока історія - Кулеба

Тих європейців, які непокояться за репутацію президента Росії Володимира Путіна і хочуть "зберегти йому обличчя", вилікує жорстка історія.

У таких людей – класичний синдром залежності від Росії.

Про це заявив очільник МЗС України Дмитра Кулеби в ефірі національного телемарафону.

"Якщо брати не тих, хто відпрацьовує російські контракти, а тих людей, які щиро вірять у такі ідеї, у них класичний синдром залежності від Росії. Це велика хвороба, вона дуже тяжка. В Європі цілі прошарки серед інтелігенції хворі на цю хворобу, і вилікує їх від цього лише жорстока історія", – сказав очільник МЗС.

Кулеба також зазначив, що жодні партнери  не мають права змушувати Україну йти на поступки Кремля. Лише український народ і українська влада самі визначать параметри своєї перемоги і те, як її здобувати.

"Україна визначатиме що, де і коли закінчиться. Це наша земля. Ми воюємо, але ми також готові до переговорів. Ми вдячні партнерам за всю їхню допомогу, але не в одного партнера немає ні морального, ні політичного права ламати нас, примушуючи до будь-яких поступок", – сказав Кулеба.

Нагадаємо, раніше президент Укаїни Володимир Зеленський заявив, що Україна не поступиться територією, щоб "зберегти обличчя Путіну".

Також прем'єр міністр Польщі заявив, що Путіна потрібно ізолювати, а не "зберігати йому обличчя", а ідеологію "русского міра"знищити.

Читайте також:

Приниження Путіна: було російське, стане наше

Приниження Путіна: було російське, стане наше
Наступна публікація